Anuluj

Darmowa wysyłka produktów z działu Reklama Świetlna Potrzebujesz pomocy? Napisz

Outdoor24 - sklep z reklamą zewnętrzną

Reklama świetlna

Ekskluzywne Kasetony Frezowane

Reklamy świetlne znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Odpowiedni dobór jest wynikiem ponad dziesięcioletniego doświadczenia w produkcji reklam.

Cechy naszych produktów:
- wysoka jakość i precyzja wykonania,
- szeroki wachlarz kolorystyczny,
- idealne odwzorowanie wedle projektu klienta.

kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje

Litery Blokowe Alu

Litery blokowe to efektowna i czytelna forma identyfikacji wizualnej. Widziana z dużej odległości zarówno w dzień jak i w nocy, mocno przykuwa uwagę, podkreśla prestiż firmy. Obudowa wykonana jest z profilu aluminiowego, lico z pleksi wylewanej  mlecznej (opal) pokrytej folią translucentną w dowolnym kolorze, a tył z PCV. Oświetlenie litery stanowią najwyższej jakości diody LED.
kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje

Litery Blokowe Pleksi (pmma)

Litery blokowe z pmma (pleksi, akrylu) świecące nie tylko licem jak w przypadku liter zbudowanych systemem taśm aluminiowych, dają szerokie możliwości projektowe podnosząc znacznie estetykę produktu. Wykorzystywane najczęściej w centrach handlowych, często świadczą o pozycji rynkowej firmy.
Wyjątkowy wygląd uzyskać można nadając literom odpowiedni kolor i kształt, a specjalistyczne moduły LED o znacznie większym kącie świecenia pozwalają na zmniejszenie grubości liter.
kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje


zwiń -

W czym mogę pomóc?

Maria Błasiak

tel. 33 875 15 03
tel. 503 159 189
m.blasiak@mediapress.net.pl