Anuluj

Darmowa wysyłka produktów z działu Reklama Świetlna Potrzebujesz pomocy? Napisz

Outdoor24 - sklep z reklamą zewnętrzną

Druk UV

na panelach szklanych

Czy można zamiast płytek zastosować w kuchni coś innego?
Odpowiedź na to pytanie w dzisiejszych czasach zna prawie każdy! Druk bezpośredni na szkle czy panelach szklanych zyskuje z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność. Wszystko to za sprawę postępu technologicznego oraz coraz szerszego dostępu do maszyn drukujących bezpośrednio na szkle. 

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju szkło również z opcją hartowania!
kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje

Druk na PCV spienionym

Wybierz fotograficzną jakość druku UV na powierzchniach płaskich dzięki zastosowaniu 7 kolorowego druku na maszynie Agfa Anapurna o obszarze druku nawet 2x4m.

Gwarantujemy wysoką jakość obróbki, docinania poprzez wielkogabarytowe centrum obróbcze CNC firmy Infotec 3121 PRO o obszarze pracy 2x3 m. 

PCV o gabarytach mniejszych niż 0,5 m2 za sztukę należy wprowadzić pojedynczo! 
Postaw na jakość!
kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje

na płytach kompozytowych (dibond,tubond,reynobond)

Oferta druku na płytach kompozytowych to coraz bardziej popularne rozwiązanie stosowane w reklamie zewnętrznej. Dzięki połączeniu dwóch warstw aluminium i tworzywa sztucznego (kompozyt) szyldy reklamowe, tablice mają znacznie mniejszy ciężar od reklam wyklejanych na blachach stalowych przez co stają się często alternatywnym rozwiązaniem wybieranym przez klienta. Ten wyjątkowy materiał (dibond) dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, również w wersji imitującej szczotkowanie. W większości przypadków połączenie go z drukiem UV i zastosowanie na zewnątrz nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia powierzchni. kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje

na pleksi

Druk na pmma potocznie zwanej pleksi czy akrylem, wykorzystywana jest często jako alternatywa dla dekoracji szklanych. Wybierane jest głównie ze względu na znacznie mniejszy ciężar oraz ze względów bezpieczeństwa. 
W przypadku dekoracji, zadruk UV odbywa się od spodu na przezroczystej tafli pleksi i pokrywa kilkoma warstwami druku.

Druk UV na pleksi stosuje się również w reklamach świetlnych jako lico kasetonu. Przewagą tej technologii druku jest niewątpliwie jakość oraz odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne (w tym promieniowanie UV).
kliknij i zamów ›

Wybrane realizacje

na folii magnetycznej

Folie magnetyczne  to atrakcyjny nośnik reklamy wizualnej (magnesy reklamowe). Powierzchnia folii magnetycznej białej naniesiona  jest grafika metodą druku cyfrowego UV oraz zabezpieczona specjalistycznym laminatem zabezpieczającym.
 
Reklama wykonana za pomocą folii magnetycznych jest w pełni usuwalna i nie powoduje zniszczeń powierzchni lakierowanych. Zaleca się ją w systemach częstej zmiany informacji.
  
Zastosowanie:
- reklamy na środki transportu 
- tablice informacyjne 
- gadżety reklamowe
- dekoracje (naklejki magnetyczne na lodówkę
kliknij i zamów ›

zwiń -

W czym mogę pomóc?

Janusz Góralczyk

tel. 33 875 15 03
tel. 665 297 000
j.goralczyk@mediapress.net.pl
skype: janusz_mediapress